Hızlı Bilgi Edinin info@denge-osgb.com
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLER
MEVZUAT & DUYURULAR
İLETİŞİM
 

Gaziantep DENGE OSGB  2012 yılından beri faaliyet gösteren kuruluşumuz iş sağlığı, iş güvenliği ve çevre güvenliği konularında danışmanlık, mühendislik, analiz ve ölçüm hizmetleri sağlayan uzmanlaşmış bir kuruluştur.

Kendi sektöründe bölgesinde öncü bir rol üstlenen firmamız, iş sağlığı, iş güvenliği ve çevre güvenliği konularında işyerlerinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun projeler sunmanın yanında, daima yenilikçi, güvenilir ve kalıcı bir işbirliği ile firmalara özel, uygulanabilir ve sürdürülebilir çözümler üretmekte, bilgi birikimini ve en son teknolojiyi birleştirmekte, sunduğu hizmetlerden en yüksek verimin alınmasını sağlamaktadır.

Denge Osgb, yüksek kalitede hizmete ihtiyaç duyulan dinamik ve zorlu projeler için doğru, hızlı, ve kalıcı çözümler üreterek minimum maliyet ve optimum etkinlikte sağlamayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Kalite, esneklik, hız ve sürekli gelişime dayanan Denge sistemi, uzman ve deneyimli personeli ile kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden rakipsiz, dinamik ve süreklilik arz eden bir başarı sağlamayı vazgeçilmez bir ön koşul olarak görmekte ve bu doğrultuda ilerlemektedir.

Saygılarımızla
 

  DENGE NAVİGASYON / KISA YOLLAR..
ANA MENÜLER
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLER
MEVZUAT & DUYURULAR
ULAŞIM & İLETİŞİM
 
HİZMETLERİMİZ
İLKYARDIM EĞİTİMİ
İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ
İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ
ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
MESLEKİ EĞİTİM ve BELGELENDİRME
YÖNETİM SİSTEMLERİ HİZMETLERİ
LPG DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
YETKİ BELGEMİZ
 
   BİZİ TAKİP EDİN
FACEBOOK
TWİTTER
GOOGLE PLUS
 
    HIZLI ULAŞIM
+90 532 311 29 74
Copyright © 2011 Denge Osgb